top of page

Vracíme Znojemský pivovar měšťanůmCoby zakladatelé Znojemského městského pivovaru jsme přesvědčeni, že dozrál čas k tomu naplnit poslání našeho měšťanského pivovaru a zapojit do jeho budoucnosti i místní měšťany. Byli bychom rádi, aby se stali akcionáři a členy naši pivovarské rodiny a pomohli nám budovat budoucnost našeho pivovaru.


V průběhu měsíce prosince upíšeme 100 ks akcí v nominální hodnotě 10 000 Kč a v celkové výši 1 000 000 Kč. Tyto prostředky pomůžou financovat další rozvoj pivovaru a vybudování pivovarské reZtaurace v areálu tak, aby všichni Znojmáci dostali možnost vychutnat si nejčerstvější řemeslné pivo přímo z pivovaru v kombinaci s moderní gastronomií.

Znojemský městský pivovar obnovil výrobu piva v roce 2015 v zanedbaném areálu městského pivovaru v okamžiku, kdy výroba piva zde přestala v roce 2008 být efektivní pro globální koncern s přesvědčením, že Znojmo si svůj aktivní pivovar zaslouží. Městský pivovar s pivem pro místní lidi, z místních surovin. Od té doby se povedlo nejenom postavit řemeslný pivovar s kapacitou 10 000 hl a s širokou nabídkou tradičních i moderních pivních stylů, ale současně město revitalizovalo zbytek areálu pivovaru v živoucí prostor, kde funguje nejenom pivovar a pivovarská Zahrádka, ale i Expozice pivovarnictví, Enotéka a který se stal vyhledávanou lokalitou v centru Znojma pro místní i turisty.


Bližší informace o emisi a jejích podmínkách jsou k nahlédnutí zde.

bottom of page