top of page

NÁŠ TÝM

Jsme tým, který si prošel drilem korporací, volností samostatného podnikání, ale máme mezi sebou i mladé dravce s novými nápady. Naším denním chlebem je strategie, finance a investice. Kreativci průběžně diskutují se stratégy i finančníky. Prostě konstruktivní napětí.

Obrázek1.png

MARTIN PACOVSKÝ

Founder

Martin pracoval posledních 15 let na vedoucích pozicích v mezinárodních společnostech. Působil ve střední a jihovýchodní Evropě a Turecku. Po mnoha letech v zaměstnaneckém kabátě se Martin rozhodl, že je čas na změnu. V práci využívá své získané zkušenosti a nadhled i kontakty.

Obrázek4.png

MIROSLAV HARAŠTA

Chief Beer Officer

Mirek je díky své pracovní minulosti výjimečně komplexním managerem v segmentu tolik milovaném národem, v pivu. Během čtrnácti let ve společnosti, která je známa pod značkou Heineken, si prošel od píky řadou pracovních pozic, což mu dalo nesmírně mnoho zkušeností.

IMG_6389.jpg

PETR SYŘIŠTĚ

Marketingový ředitel

Petr je harcovník marketingu velkých pivních značek a nyní si chce užít více svobody a kreativity. Má v plánu nakopnout všechny značky a rozjet nový pivovar v Brně. Kdo taky jiný, než tento Brňák tělem i duší.

Obrázek2.png

MARTIN MELICHÁREK

Finanční manažer

Martin je talentovaný, nesmírně výkonný a finančně znalý muž, který netrpí chorobou často viditelnou u mladých úspěšných managerů. Jmenuje se egomoribundus. Je to jistě dáno jeho kořeny v kraji nadmíru laskavém i sebevědomém, Slovácku.

the team
bottom of page