NÁŠ TÝM

Jsme tým, který si prošel drilem korporací, volností samostatného podnikání, ale máme mezi sebou i mladé dravce s novými nápady. Naším denním chlebem je strategie, finance a investice. Kreativci průběžně diskutují se stratégy i finančníky. Prostě konstruktivní napětí.

Obrázek1.png

MARTIN PACOVSKÝ

Founder

Martin pracoval posledních 15 let na vedoucích pozicích v mezinárodních společnostech. Působil ve střední a jihovýchodní Evropě a Turecku. Po mnoha letech v zaměstnaneckém kabátě se Martin rozhodl, že je čas na změnu. V práci využívá své získané zkušenosti a nadhled i kontakty.

Obrázek4.png

MIROSLAV HARAŠTA

Chief Beer Officer

Mirek je díky své pracovní minulosti výjimečně komplexním managerem v segmentu tolik milovaném národem, v pivu. Během čtrnácti let ve společnosti, která je známa pod značkou Heineken, si prošel od píky řadou pracovních pozic, což mu dalo nesmírně mnoho zkušeností.

PETR SYŘIŠTĚ

Marketingový ředitel

Petr je harcovník marketingu velkých pivních značek a nyní si chce užít více svobody a kreativity. Má v plánu nakopnout všechny značky a rozjet nový pivovar v Brně. Kdo taky jiný, než tento Brňák tělem i duší.

Obrázek2.png

MARTIN MELICHÁREK

Finanční manažer

Martin je talentovaný, nesmírně výkonný a finančně znalý muž, který netrpí chorobou často viditelnou u mladých úspěšných managerů. Jmenuje se egomoribundus. Je to jistě dáno jeho kořeny v kraji nadmíru laskavém i sebevědomém, Slovácku.